вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Сток жіночого одягу

Жіночий одяг сток оптом в країнах Європи та США продається в магазинах особливого формату. Туди надходять надлишки продукції зі складів виробника, товарні залишки з магазинів, неповні розмірні ряди, вироби з дрібними дефектами, які не впливають на якість. Їх реалізують дешевше, ніж на розпродажах в кінці сезону, але не поштучно, а лотами. Жіночі стокові речі оптом часто закуповують великими партіями міжнародні постачальники, які потім організують доставку більш дрібних партій до різних країн.

жіночий сток оптом

Переваги стоку жіночого одягу від Bazastocka

Bazastocka - один з таких міжнародних постачальників, у якого можна замовити жіночий сток з Європи і США. Компанія здійснює поставки жіночого одягу сток оптом по налагоджених каналах. Розроблено оптимальні маршрути доставки різними видами транспорту в будь-яку точку світу. Сток жіночого одягу оптом в Україні ввозити особливо вигідно, оскільки склад компанії-постачальника розташований в сусідній Польщі.

Основний принцип ціноутворення в складських і магазинних стоках: чим більше партія, тим дешевше обходиться один виріб. Для великих закупівельників жіночого одягу сток оптом вхідні ціни наближені до собівартості продукції. Основний дохід вони отримують не за рахунок націнок, а за рахунок обороту. Тому дрібним оптовикам співпрацювати з ними вигідніше, ніж брати участь в торгах, організованих виробником або офіційним дилером.

Хоча в нашій країні є фірмові магазини багатьох європейських і американських брендів, більшості українок покупки в них не по кишені. Багато підприємців наповнюють мультибрендові магазини економ-класу, закуповуючи жіночий одяг сток оптом, а реалізують її в роздріб. У таких магазинах представлений модний стильний брендовий одяг з колекцій попередніх сезонів, який ще довго буде в тренді. При цьому він доступний покупцям із середнім рівнем доходу. А дрібний опт жіночого одягу цікавий учасницям груп спільних покупок.

Асортимент жіночого стоку в Bazastocka

жіночий сток оптомДо переваг закупівель жіночого одягу сток оптом в компанії Bazastocka відноситься і різноманітність асортименту, і його регулярне оновлення. В інтернет-магазині можна замовити:

  • жіночий брендовий одяг оптом від провідних виробників Іспанії, Німеччини, Італії, США;
  • модні речі на різні сезони;
  • верхній одяг, джинси і брюки, сукні, футболки, кофти, нижню білизну, аксесуари і багато іншого;
  • якісний одяг різних стилів - ділового, спортивного, на кожен день і для урочистих випадків.

Такий асортимент дозволяє охопити широку аудиторію покупців. Продаються партії різного об'єму, вартості, так що можна підбирати оптимальні лоти з урахуванням наявних торгових площ, вільних обігових коштів.

Як оформити замовлення

Купити жіночий одяг сток оптом в Bazastocka можуть юридичні та фізичні особи, досить вибрати на сайті лот, який сподобався, оплатити зручним способом і вказати адресу доставки. Надійні міжнародні перевізники здійснюють оперативну доставку в Київ та інші населені пункти України, можливий також самовивіз зі складу в Польщі з оплатою на місці.

Кожен лот супроводжується фотографіями всіх речей і пакінг-листом, де перераховані всі категорії одягу, що увійшли в цю партію.

Відповідність розмірів жіночого верхнього одягу, суконь, брюк:

Україна

40

42

44

46

48

50

52

54

Німеччина, Іспанія

34

36

38

40

42

44

46

48

Італія

38

40

42

44

46

48

50

52

США

6

8

10

12

14

16

18

20

Міжнародний

XS

S

S

M

M

L

L

XL