вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Сток Missguided

Чимало магазинів модного жіночого одягу охоче купує Missguided сток гуртом. Красиві речі цього бренду до душі українкам, а в стокових магазинах ще й ціни привабливі.

Бренд Missguided

Британська компанія Missguided була заснована в 2009 році Нітіном Пассі. Продажі спочатку здійснювалися виключно через інтернет, але в даний час Missguided є багатоканальним рітейлером. Одяг цього бренду можна придбати в інтернет-магазинах і мережі оффлайн-магазинів Великобританії, США, Франції, Німеччини, Австралії. Зростає популярність Missguided в Україні, сток цього бренду швидко розкуповується.

Missguided сток гуртом користується попитом невипадково, цей стильний одяг і взуття для сучасних дівчат і молодих жінок виглядає сміливо, часом провокаційно, але лаконічно, без витрибеньок. Ряд моделей витриманий в класичному стилі, з англійською елегантністю. Основні покупці стоку Missguided в Україні – жінки та дівчата у віці від 16 до 35 років. Компанії також належить бренд чоловічого одягу Mennace.

Купуючи Missguided сток гуртом, можна вибрати лот, в якому будуть представлені:

  • вечірні та повсякденні сукні, туніки, топи, спідниці, брюки, комбінезони;
  • пальто, куртки;
  • джинсовий одяг;
  • спідня білизна, купальники;
  • нічні сорочки, піжами.

З 2016 також налагоджений випуск товарів весільного асортименту, суконь для нареченої та її подружок. В стік Missguided потрапляють вироби для жінок різної статури, компанія випускає одяг для високих, мініатюрних та крупних споживачок. Таблиця розмірів:

Де купити Missguided сток гуртом

Компанія База стоку – великий європейський постачальник стокового одягу і взуття, купити сток гуртом Missguided тут можна на вигідних умовах:

  • щосезону асортимент оновлюється, у продаж надходять колекції осінь-зима і весна-літо;
  • Missguided сток гуртом закуповується великими партіями, за мінімальними цінами, та продається з незначною націнкою;
  • склад компанії знаходиться в Польщі, відрізняється вигідним розташуванням. Розроблено найбільш зручні маршрути, що дозволяють доставити Missguided стік до Києва, України швидко та з мінімальними витратами;
  • компанія співпрацює з виробниками, офіційними постачальниками та гарантує, що всі вироби оригінальні, брендові;
  • можна замовити комплектацію лоту з урахуванням цільової аудиторії магазину.

Вивчити доступні лоти можна на сайті, всі позиції проілюстровані фотографіями. Передбачена можливість зарезервувати товар, що сподобався, оплатити замовлення шляхом переказу коштів на розрахунковий рахунок компанії, обрати оптимальний спосіб доставки. Missguided сток гуртом також можна придбати на умовах самовивозу та розплатитися готівкою в момент відвантаження товару.