вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Сток Zara

Вироби бренду Zara сток користуються великою популярністю, покупці не упускають можливість придбати одяг або взуття цього модного бренду дешевше, ніж на сезонному розпродажі. У закупівлях стокового одягу Zara оптом зацікавлені і власники магазинів. Великий вибір стоку Зара представлений на сайті компанії BAZA STOCKA.

Про бренд

Zara - іспанський бренд модного одягу та взуття. Перший фірмовий магазин цієї мережі з'явився в 1975, а в кінці 80-х магазини почали відкриватися в інших країнах. Сьогодні це один з найпопулярніших брендів у світі. Відмінна особливість виробника - висока швидкість розробки нових колекцій та їх часте оновлення. А залишки товарів зі складів і магазинів потрапляють в Zara сток, де продаються з солідними знижками.

Хоча ціни на одяг, взуття та аксесуари Зара можна назвати демократичними з урахуванням того, що це дизайнерські вироби, більшості середньостатистичних українців ця продукція не по кишені. Так що для багатьох єдина реальна можливість придбати оригінальний одяг цієї фірми - сток Зара. Настільки ж популярне в Україні зручне та красиве стокове взуття Zara.

Zara сток оптом в асортименті

BAZA STOCKA пропонує сток Зара лотами по 50, 100 і 250 одиниць. В наявності:

  • Zara дитячий одяг оптом;
  • жіночий одяг Zara оптом;
  • чоловічі мікси одягу і аксесуарів Zara сток;
  • мікси чоловічих, жіночих і дитячих речей.

Таблиця відповідності основних розмірів чоловічого та жіночого одягу

Міжнародні позначення

XS

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Україна, чоловічі розміри

40-42

42-44

44-46

48-50

52-54

54-56

56-58

Україна, жіночі розміри

38-40

42-44

44-46

46-48

48-50

50-52

52-54

Здійснюється розпродаж колекцій 2016 зі знижками.

Як купити Zara оптом

В каталозі BAZA STOCKA представлена ​​загальна інформація про лоти Zara сток: асортимент, сезон. Більш детальну інформацію про кожний лот можна отримати, переглянувши фото товару та пакінг лист, в якому перераховуються категорії речей, що входять в лот: верхній одяг, сорочки, сукні, брюки, трикотаж, аксесуари і т. д.

Можна відразу купити лот або зарезервувати його, замовити доставку в Київ та інші міста України або самостійно забрати зарезервований товар зі зручно розташованого складу в Польщі. Оперативна доставка на вигідних умовах здійснюється провідними міжнародними логістичними компаніями.

Пропонуємо шанувальникам бренду Zara дитячий одяг оптом, товари чоловічого і жіночого асортименту за привабливими цінами.