вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

ALCOTT MAN MIX

ЦІНА ВІД 4.50 / ед.
У ОБРАНЕ
ALCOTT MAN MIX - фото
Колекція:
Осінь - Зима 16/17
Країна бренду:
Італія
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°11
  50 ед.
  4.85 / ед.
  ALCOTT MAN MIX - лот 11 ALCOTT MAN MIX - лот 11
  242.5€
  Продано
 • Lot N°1
  100 ед.
  4.65 / ед.
  ALCOTT MAN MIX - лот 1 ALCOTT MAN MIX - лот 1
  465€
  Продано
 • Lot N°2
  100 ед.
  4.65 / ед.
  ALCOTT MAN MIX - лот 2 ALCOTT MAN MIX - лот 2
  465€
  Продано
 • Lot N°17
  200 ед.
  4.50 / ед.
  ALCOTT MAN MIX - лот 17 ALCOTT MAN MIX - лот 17
  900€
  Продано
 • Lot N°18
  200 ед.
  4.50 / ед.
  ALCOTT MAN MIX - лот 18 ALCOTT MAN MIX - лот 18
  900€
  Продано
Александр August 5, 2018 at 10:03 AM
Скоро наступят холода и теплая одежда будет иметь спрос.У меня две точки в торговых центрах и к сезону я всегда готовлюсь за ранее. Брендовые вещи разбирают очень быстро, у них хорошее качество по сравнением С Китаем. Цены на этой площадке умеренные так .что я всегда в плюсе. Да и ездить никуда не надо. Товар тебе доставят в любой город. На сайте есть хорошие фотографии И можно продавать вещи поштучно,через сайты объявлений .
mata_29051968@mail.ru July 21, 2018 at 3:29 AM
В этом интернет-магазине уже много раз заказывала вещи и для себя и для внука. Проверенный магазин, доверяю ему на сто процентов. Никогда проблем не было. В этот раз решила побаловать мужа. Выписала ему на день рождения ALCOTT MAN MIX. Подарок пришел как всегда без задержек, все хорошо упаковано. Одежда вся качественная, размеры соответствуют. Муж очень доволен, да и я тоже.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.