вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

PIMKIE Woman - Футболки SS16

ЦІНА ВІД 2.20 1.21 / ед.
У ОБРАНЕ
PIMKIE Woman - Футболки SS16 - фото
Колекція:
Весна - Літо 16
Країна бренду:
Франція
Доставка:
Всі країни
Ціна доставки:
Індивідуально
Есения Гончарова July 15, 2018 at 9:22 PM
Недавно с мужем решили заняться небольшим бизнесом, открыли магазин женской одежды. Долгое время заказывали одежду из многих неизвестных интернет магазинов. Везде были проблемы. То документы неправильно оформляли, то товар приходил слишком поздно. Решили заказать отсюда PIMKIE Woman - Футболки. Доставили без проблем, качество нормальное. В общем теперь будем заказывать отсюда, так как проблем никаких нету.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.