вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

PIMKIE Woman - Мікс AW16/17

ЦІНА ВІД 3.70 / ед.
У ОБРАНЕ
PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - фото
Колекція:
Осінь - Зима 16/17
Країна бренду:
Франція
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°10
  50 ед.
  3.80 / ед.
  PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - лот 10 PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - лот 10
  190€
  Продано
 • Lot N°2
  100 ед.
  3.80 / ед.
  PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - лот 2 PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - лот 2
  380€
  Продано
 • Lot N°6
  100 ед.
  3.70 / ед.
  PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - лот 6 PIMKIE Woman - Мікс AW16/17 - лот 6
  370€
  Продано
Татьяна July 14, 2018 at 11:07 AM
Тщательно проверила товар из лота N1 после получения - все качественное, чистое; этикетки на месте. Наценку поставила чуть ниже среднего (у меня новый магазин, покупателей в него пока только завлекаю). Но за 2 недели продаж большая часть лота ушла. Некоторые покупатели даже возвращались, спрашивали ещё одну модель, но другого оттенка... В следующий раз буду лот более объёмный заказывать.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.