вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

ZARA KIDS AW16/17

ЦІНА ВІД 4.10 / ед.
У ОБРАНЕ
ZARA KIDS AW16/17 - фото
Колекція:
Осінь - Зима 16/17
Країна бренду:
Іспанія
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°213
  50 ед.
  4.10 / ед.
  ZARA KIDS AW16/17 - лот 213 ZARA KIDS AW16/17 - лот 213
  205€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Марина July 24, 2018 at 12:38 PM
Покупаю одежду в этом магазине потому, что тут всегда все качественное и стильное. А также большой выбор и знаменитые бренды. Товар всегда быстро реализуется, особенно такие симпатичные детские вещи. Покупателям нравятся весь ассортимент от ZARA. Проблем с заказом или доставкой нет. Только один раз долго ждали посылку, но это ничего.
Татьяна July 13, 2018 at 6:54 AM
Люблю покупать одежду Zara своему ребенку. Она всегда очень качественная и смотрится модно. Не снашивается, поэтому я потом отдаю ее сестре. У нее тоже мальчик. Цена для таких вещей невысокая. До этого заказывала китайскую, так это небо и земля. Там плохие ткани и цвет нестойкий. У Zara таких проблем нет. На сайте большой выбор. Можно любую одежду. Мне понравилось заказывать.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.