вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Умови співпраці

Автентичність товару

Ми гарантуємо, що вся продукція на нашому складі оригінальна. Ми співпрацюємо тільки з офіційними постачальниками і виробниками, що виключає можливість підробки і низької якості товару.

 

Повернення

Якщо ви передумали або отриманий товар не підійшов Вам за розміром або фасоном, ви можете відмовитися від замовлення або оформити повернення товару протягом 14 днів. Після отримання товару покупець повинен прийняти його протягом 7 днів і надіслати звіт в разі виникнення питань. Якщо товар не відповідає заявленому – не сходиться кількість, не відповідає пакінг, колекція старше заявленої, дефект перевищує 4%. Ми разом розглядаємо спірні питання і приймаємо рішення про повернення.

 

Як показує колосальний досвід роботи, вибудовуючи партнерські відносини з нашою компанією клієнти постійно збільшують вартість свого бізнесу за рахунок:

 

- індивідуального підходу до підбору продукції максимально відповідної для цільової аудиторії кожного окремого магазину;

- оптимальних цін і вигідних умов оплати;

- регулярного оновлення асортименту товарів;

- молодого, персоналу компанії, що завжди вдосконалюється;

- прозорих умов роботи і тільки позитивних емоцій від спілкування з нашою командою.

 

Для нашої компанії важливо, щоб клієнт, ведучи бізнес разом з нами, отримував від цього процесу не тільки прибуток, але і задоволення, використовуючи наші послуги, купуючи у нас одяг, взуття та всі необхідні супутні товари.