вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

H&M MAN MIX

ЦІНА ВІД 5.45 / ед.
У ОБРАНЕ
H&M MAN MIX - фото
Колекція:
Осінь - Зима 16/17
Країна бренду:
Швеція
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°130
  50 ед.
  5.80 / ед.
  H&M MAN MIX - лот 130 H&M MAN MIX - лот 130
  290€
  Продано
 • Lot N°132
  50 ед.
  5.65 / ед.
  H&M MAN MIX - лот 132 H&M MAN MIX - лот 132
  282.5€
  Продано
 • Lot N°134
  100 ед.
  5.45 / ед.
  H&M MAN MIX - лот 134 H&M MAN MIX - лот 134
  545€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Диана July 19, 2018 at 08:16
Обожаю одежду H&M! Качество всегда на высоте. Всегда приятная телу ткань, все аккуратно прошито. Решила закупить оптом на пробу этот бренд т.к. в нем я уверена на все 100%. Сначала одела всех родственников, дальше дело пошло в гору. Начала выкладывать вещи на разных сайтах, устроила примерочную дома. Уже принимаю заказы от маленькой базы постоянных клиентов. Чаще закупаются женщины для своих мужей, сыновей.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.