вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Найкраща
пропозиція

 • Доставка по всьому світу

 • Підтримка клієнтів 24/7

 • 100% гарантія якості

Очікуємо

Нові стокові колекції 2018 року вже в наявності на BAZA STOCKA. Спішіть купити!

Нові надходження

Нові дописи на блозі

СВІТОВІ БРЕНДИ

Lacoste, Gant, Zara, Massimo Dutti, Jack&Jones, Bershka, Stradivarius, Max Mara

ТІЛЬКИ СВІЖИЙ СТОК

В продажі завжди свіжі стокові колекції одягу, взуття та аксесуарів

ДОСТАВКА ПО СВІТУ

Наш досвід дозволяє вирішувати самі складні логістичні питання

Cтоковий одяг оптом

Якісний сток оптом на вигідних умовах

Сток з Європи сьогодні користується в Україні великим попитом. Для людей із середнім рівнем доходів це прекрасна можливість поповнити свій гардероб новим брендовим одягом. А власники магазинів одягу, бутиків, торговельних точок можуть налагодити прибутковий бізнес, закуповуючи сток оптом і реалізуючи його роздрібним покупцям. Надійним постачальником стокового одягу оптом є компанія BAZA STOCKA.

стоковий одяг оптом

Що таке стоковий одяг

У магазинах стоку ціни на порядок нижчі, ніж в торгових мережах, де реалізують свіжі колекції. Тут можна знайти:

 • товари, що залишилися в магазині після фінального сезонного розпродажу;
 • залишки модельної лінійки, неповні розмірні ряди;
 • надлишки виробництва, які залежалися на складі;
 • продукцію з незначним фабричним браком;
 • іноді - речі з презентацій, показів, товар з вітрини.

Сток оптом з Європи активно ввозиться в Україну. Багатьох приваблює можливість придбати якісні, модні, неношені фірмові речі відомих виробників майже за собівартістю.

Брендовий сток оптом від BAZA STOCKA

Самостійно здійснювати закупівлю стокових речей в Європі клопітно, потрібно вирішити безліч організаційних питань, налагодити співпрацю з кількома постачальниками. Підприємцям з невеликим оборотом, без власних налагоджених каналів поставок стоку оптом зручніше і вигідніше вдатися до послуг посередника. Саме в ролі такого посередника виступає компанія BAZA STOCKA, яка на постійній основі закуповує у різних постачальників великі партії одягу, взуття, аксесуарів, а реалізує більш дрібні партії. Комплектуються вони так, щоб задовольнити потреби самих різних покупців.

BAZA STOCKA пропонує стоковий одяг оптом зі складу в Польщі. Співпрацювати з нами вигідно, оскільки компанія закуповує брендовий одяг оптом безпосередньо у виробників, які реалізують складські залишки, і у дистриб'юторів, які здають нерозпроданий товар. Ми працюємо з великими партіями, тому купуємо товар у постачальників за мінімальними цінами. А продумані логістичні схеми, розробка оптимальних маршрутів дозволяють скоротити витрати на транспортування, тимчасове зберігання. Ми пропонуємо клієнтам, які купують у нас сток оптом, кілька варіантів організації доставки по всьому світу, можна вибрати найбільш зручний і вигідний, в тому числі самовивіз зі складу. Розташування складу дозволяє з мінімальними витратами здійснювати оперативну доставку в Київ і будь-яку точку України.

Інші переваги співпраці з BAZA STOCKA:

 • великий вибір одягу оптом - чоловічі, жіночі, дитячі речі на будь-який сезон, а також взуття та аксесуари;
 • більше двох десятків зарубіжних брендів, як з багаторічною історією, так і молодих;
 • виключно оригінальний, красивий і якісний брендовий одяг з Європи, США;
 • регулярне оновлення асортименту, вже в продажу вироби з колекцій 2018;
 • проводяться розпродажі, акції, що дозволяють купити стоковий одяг оптом ще дешевше.

Як купити 

стоковий одяг

На сайті компанії BAZA STOCKA можна вибрати і придбати лот (партію товарів), що складається з виробів одного бренду і категорії, призначених для певної цільової аудиторії, або мікс. Мікси бувають:

 • мультибрендові;
 • з чоловічого, жіночого та дитячого одягу;
 • суміш асортименту - одягу, взуття та аксесуарів.

Сток оптом реалізується лотами різного об'єму. Дрібний опт - лоти від 10 виробів. На продаж виставлені і більш великі лоти, в які входить до 250 одиниць товару. Ви можете переглянути детальну інформацію про всі товари, що входять в конкретний лот. Якщо жодна з актуальних пропозицій вам не підходить, можна замовити комплектування лота відповідно до індивідуальних побажань. Також на договірній основі можливі регулярні поставки великих партій одягу оптом, в тому числі обсягом понад 10 тис. виробів в партії.

Запрошуємо до співпраці власників магазинів одягу, організаторів спільних покупок і всіх, хто зацікавлений в придбанні стокового одягу оптом. Здійснюємо інформаційну підтримку підприємців-початківців.