вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

LEFTIES WOMAN MIX

ЦІНА ВІД / ед.
У ОБРАНЕ
LEFTIES WOMAN MIX - фото
Колекція:
Весна - Літо 16
Країна бренду:
Іспанія
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°162
  50 ед.
  3.50 / ед.
  LEFTIES WOMAN MIX - лот 162 LEFTIES WOMAN MIX - лот 162
  175€
  Продано
 • Lot N°166
  100 ед.
  3.40 / ед.
  LEFTIES WOMAN MIX - лот 166 LEFTIES WOMAN MIX - лот 166
  340€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Елена July 16, 2018 at 2:17 AM
В первый раз беру одежду сразу лотом. Покупала реально на свой страх и риск, но на удивление практически все вещи подошли и понравились. Только одну юбочку и маечку я своей подружке подарила, а остальные вещи буду сама носить. Так я практически полностью весь свой гардеробчик за один раз обновила. просто шикарно за такие деньги. Все вещи очень хорошего качества, сразу видно, что будут носиться очень долго.
Саша July 12, 2018 at 7:05 AM
Приобрел ОПТОМ большое количество данных комплектов порадовало в первую очередь то, что здесь приемлемые цены, для такого качества это вполне приемлемо. С доставкой проблем не возникло, качество купленного товара на высоте, ну и конечно реализовать получилось его без проблем, все таки лето, девушки смахнули все махом, вообще магазин порадовал, каталог большой, доставка норм, мне нравится тут закупаться.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.