вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

RALPH LAUREN WOMAN

ЦІНА ВІД 14.50 / ед.
У ОБРАНЕ
RALPH LAUREN WOMAN - фото
Колекція:
Весна - Літо 16
Країна бренду:
США
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°1
  95 ед.
  14.50 / ед.
  RALPH LAUREN WOMAN - лот 1 RALPH LAUREN WOMAN - лот 1
  1377.5€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Зарика August 2, 2018 at 19:17
Сперва познакомилась с этим брендом на совместных закупках. Мамочки покупали для себя и мужей стильные вещицы нарасхват. Задумалась и организовала свою оптовую закупку. Теперь имею интернет-магазин в своем городе с брендовыми вещами. Бизнес идет в гору. Хочу добавить и другие бренды, поскольку одежда, путь и стоковая, но очень качественная и с оригинальной отделкой.
Олег June 15, 2018 at 12:00
Чудові речі в лотах
Rob June 15, 2018 at 10:49
Great clothes. More stocks please.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.