вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

ZARA Kids - Мікс SS16

ЦІНА ВІД 3.95 / ед.
У ОБРАНЕ
ZARA Kids - Мікс SS16 - фото
Колекція:
Весна - Літо 16
Країна бренду:
Іспанія
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°228
  50 ед.
  4.05 / ед.
  ZARA Kids - Мікс SS16 - лот 228 ZARA Kids - Мікс SS16 - лот 228
  202.5€
  Продано
 • Lot N°229
  100 ед.
  3.95 / ед.
  ZARA Kids - Мікс SS16 - лот 229 ZARA Kids - Мікс SS16 - лот 229
  395€
  Продано
 • Lot N°230
  100 ед.
  3.95 / ед.
  ZARA Kids - Мікс SS16 - лот 230 ZARA Kids - Мікс SS16 - лот 230
  395€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
София July 31, 2018 at 01:55
Выкупаю лот Zara уже не первый раз. Вещи разлетаются за день-два. Иногда не успеваю презентовать все модели, а мамочки уже прибежали в магазин и раскупили. Сами вещи очень нравятся отделкой. Все сделано, как на взрослых. Даже наряды для самых маленьких отличаются качеством и дизайном.
Ксения July 17, 2018 at 16:21
Очень люблю фирму Зара, стараюсь своим деткам покупать одежду именно этой фирмы. Этот комплектик мне очень понравился, яркий - просто находка для лета, будет в чем покрасоваться во время отпуска! Качество как всегда на высоте, даже просто приятно держать в руках! Ну и самое главное, что это оригинал, потому что в последнее время часто встречаю не самые качественные подделки в других магазинах.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.