вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Політика конфіденційності

 

Захист інформації

Ваші особисті дані надійно збережені. Ми використовуємо сучасні технології шифрування для захисту персональних даних клієнта. Також для того, щоб наш сайт був швидшим і зручнішим, щоб захистити Вас та інших користувачів https://bazastocka.com.ua/, для збереження Вашої інформації, для надання реклами ми використовуємо технологію Cookies.

Реєстрація на нашому сайті https://bazastocka.com.ua/, є підтвердженням того, що Ви погоджуєтеся з встановленими нами умовами і нашою Політикою.

 

Конфіденційність

Ваші персональні дані вказуються за Вашою згодою при реєстрації на нашому сайті https://bazastocka.com.ua/. Ми поважаємо приватне життя своїх клієнтів і сильно цінуємо Вашу довіру. Вся особиста інформація наших клієнтів – суворо конфіденційна і захищена від небажаного перегляду сторонніми користувачами. Ми використовуємо Ваші дані виключно для того, щоб повідомляти Вам про останні пропозиції та забезпечувати доставку замовлень.

 

Попереджаємо, що адміністрація сайту https://bazastocka.com.ua/ не несе відповідальності за достовірність та законність розміщених Вами персональних даних.