вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

ALCOTT MAN MIX

ЦІНА ВІД 5.05 / ед.
У ОБРАНЕ
ALCOTT MAN MIX - фото
Колекція:
Весна - Літо 17
Країна бренду:
Італія
Доставка:
Всі країни
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Роман July 16, 2018 at 8:38 AM
Данный сток заказывал недавно, скажем немного добавить ярких расцветок в свой магазин, было заказано 18 штук, доставили быстро, качество одежды на хорошем уровне, разошлось все мигом, стоило только одеть все на манекен.
Лиза July 15, 2018 at 12:04 PM
Брала в подарок молодому человеку, так как совпали даты отпуска и его день рождение. Захотелось сделать приятно, поэтому решила взять вот такой тематический сюрприз. Сказать, что он был в восторге, значит не сказать ничего. Хочу отдельно отметить качество вещей, так как раньше с данной маркой не сталкивалась и брала на свой страх и риск. Переживала напрасно. Качество вещей отличное.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.