вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Milano Woman - Мікс AW16

ЦІНА ВІД 4.00 3.50 / ед.
У ОБРАНЕ
Milano Woman - Мікс AW16 - фото
Колекція:
Осінь-Зима 16
Країна бренду:
Іспанія
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°1
  41 ед.
  4.00 / ед.
  Milano Woman - Мікс AW16 - лот 1 Milano Woman - Мікс AW16 - лот 1
  164€
  Продано
 • Lot N°2
  50 ед.
  4.00 / ед.
  Milano Woman - Мікс AW16 - лот 2 Milano Woman - Мікс AW16 - лот 2
  200€
  Продано
 • Lot N°3
  100 ед.
  4.00 / ед.
  Milano Woman - Мікс AW16 - лот 3 Milano Woman - Мікс AW16 - лот 3
  400€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Ольга August 14, 2018 at 23:59
Второй раз закупаюсь на BAZA STOCKA в свой магазин. Товар прошлых коллекций, есть не вся ростовка, качество всегда хорошее, брака нет. Вещи всегда брендовые оригинальные, для моего магазина это оказалось весомым аргументом, в пользу покупки клиентами. Планируем наращивать оборот, ассортимент расширять линейку брендов закупаемого товара, добавлять аксессуары.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.