вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

CACHE CACHE WOMAN MIX

ЦІНА ВІД 3.65 / ед.
У ОБРАНЕ
CACHE CACHE WOMAN MIX - фото
Колекція:
Осінь - Зима 16/17
Країна бренду:
Франція
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°218
  50 ед.
  3.70 / ед.
  CACHE CACHE WOMAN MIX - лот 218 CACHE CACHE WOMAN MIX - лот 218
  185€
  Продано
 • Lot N°219
  100 ед.
  3.65 / ед.
  CACHE CACHE WOMAN MIX - лот 219 CACHE CACHE WOMAN MIX - лот 219
  365€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Елена Петрова July 19, 2018 at 21:15
Заказывала себе этот CACHE WOMAN MIX из этого интернет магазина. Порадовала своевременная доставка. К качеству одежды никаких претензий нету. Видно, что не китайская одежда. Подругам тоже понравился этот наряд. По цене в принципе он вышел адекватно. Думаю еще ни один раз закажу что-нибудь из этого интернет магазина.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.