вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

PIAZZA ITALIA MIX

ЦІНА ВІД 2.80 / ед.
У ОБРАНЕ
PIAZZA ITALIA MIX - фото
Колекція:
Осень - Зима
Країна бренду:
Італія
Доставка:
Всі країни
 • Lot N°226
  50 ед.
  2.80 / ед.
  PIAZZA ITALIA MIX - лот 226 PIAZZA ITALIA MIX - лот 226
  140€
  Продано
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Максим August 11, 2018 at 19:47
У меня есть магазин одежды, постоянно покупаю здесь сток товар. На летний сезон купил лот Piazza Italia. Заказ пришел быстро, за 3 дня. Качество товара хорошее, такое, как ожидал. За летний сезон распродать практически всё удалось.
Виктор July 18, 2018 at 11:26
В интернет - магазине постоянно покупаю брендовые стоковые вещи для перепродажи в своём розничном магазине. Качество товара мне и моим покупателям нравиться, все вещи оригинальные в хорошем состоянии. Заказы обрабатываются и выполняются быстро, я доволен обслуживанием интернет - магазина.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.