вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

ZARA MAN MIX SS17

ЦІНА ВІД 6.15 / ед.
У ОБРАНЕ
ZARA MAN MIX SS17 - фото
Колекція:
Весна - Літо 17
Країна бренду:
Іспанія
Доставка:
Всі країни
Якщо ви хочете отримати іншу ЛОТ, зв'яжіться з нами
Ирина August 10, 2018 at 9:24 AM
Несколько раз заказывала на этом сайте товар для реализации в своем магазине. Накладок не возникало, все приходило без задержек службой DHL. Качество одежды хорошее, все модели соответствуют фотографиям на сайте. Продажей партии в магазине тоже не возникает проблем. Марки известные, разрекламированные, так что вопросов у покупателей не возникает.
Надежда July 16, 2018 at 8:17 PM
ZARA - самый популярный бренд среди молодежи, поэтому в свой магазин часто закупаю одежду именно этой фирмы. Заказала доставкой этот лот, оплатила банковским переводом.Товар доставили быстро. Ничего особенного не ожидала, так как стоковая одежда часто выглядит "лежалой". Но лот оказался хорошим, никаких дефектов. Особенно порадовали рубашки, очень быстро разошлись.

Оплата

Купуючи у нас товари, кожен клієнт має можливість оплатити замовлення зручним для нього способом.

 

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється виключно в момент відвантаження товару. Максимальна сума готівкового розрахунку 15 000 євро. Оплату готівкою може провести замовник, або його представник. В якості представника може виступати перевізник.

 

Безготівковий розрахунок

Клієнт може оплатити товар банківським переказом на наш розрахунковий рахунок. Ми надішлемо Вам на пошту рахунок до оплати, а також реквізити банку для здійснення платежу. Ми відвантажуємо товар тільки в тому випадку, якщо сума замовлення оплачена повністю. Після отримання підтвердження платежу від Вашого банку відправте його нам на електронну пошту.

 

Оплата за допомогою електронної платіжної системи

Оплату можна робити за допомогою переказу грошових коштів за допомогою платіжної системи PayPal. В даному випадку ми висилаємо лист з посиланням на оплату і клієнт маючи банківську карту VISA або MASTERCARD, може миттєво оплатити своє замовлення. При цьому не обов'язково реєструвати свій аккаунт в PayPal. Комісія і умови залежать від регіону і країни клієнта, для ознайомлення перейдіть на офіційний сайт PayPal.

Доставка
Наша компанія пропонує Вам всі можливі варіанти доставки продукції. Всі відвантаження здійснюються з нашого складу в м. Жешув (Польща).

 

Самовивіз
Клієнт може самостійно забрати оплачений товар під час роботи складу з 9.00 по 17.00, Пн. - Пт.

 

Доставка
За весь час роботи ми виробили надійні і швидкі варіанти доставки по всьому світу. Нашими партнерами є світові логістичні компанії, такі як – DHL, TNT, EMS та ін.

 

Залежно від обсягу замовлення і напрямку, ми запропонуємо найбільш вигідний для клієнта варіант.