вул. Боя-Желенського 25, 35-105 Жешув, Польща

Сток одяг з Італії

Сток оптом з Італії - це брендовий одяг відмінної якості за доступними цінами. У самій Італії діють фабричні і магазинні стоки, де розпродують складські та товарні залишки, надлишки виробництва. На відміну від сезонних розпродажів і аутлетів, де можна вибирати речі самостійно і купувати від одного виробу, в стоках продається італійський одяг оптом, лотами. Чим більший лот, тим дешевше обходиться одиниця товару. Стоком часто називають не тільки магазини такого формату, а й самі одяг та взуття, яке в них продається. Сьогодні купити сток оптом з Італії можна, не покидаючи України.

Пропозиції від Bazastocka

Італія заслужено вважається батьківщиною наймодніших брендів і успішно змагається з Францією за звання законодавиці мод. Тому італійський сток оптом - це виключно стильний та красивий одяг та взуття. І це модні речі, що відповідають актуальним тенденціям, хоча вони і не належать до самих останніх колекцій. Bazastocka пропонує італійський сток оптом в широкому асортименті:

  • чоловічий, жіночий, дитячий, а також мікси;
  • зимові, літні, демісезонні речі;
  • одяг, взуття, аксесуари;
  • продукцію всесвітньо відомих брендів, таких як Alcott (сучасний молодіжний одяг), Piazza Italia (повсякденний вільний стиль).

Виставляючи сток оптом з Італії на продаж в роздрібному магазині, потрібно пам'ятати, що італійська розмірна сітка відрізняється від прийнятої у нас, і до вказаних на етикетках італійського одягу цифрам потрібно додавати 2.

 

Італійські розміри

Міжнародна система

Україна

38

XS

40

40

S

42

42

M

44

44

L

46

46

XL

48

48-50

XXL

50-52

50-52

XXXL

52-54

Як купити сток оптом з Італії

Регулярні поставки стокового одягу оптом з Італії здійснює компанія Bazastocka. Закуповуючи великі партії, вона продає їх меншими лотами зі складу в Польщі, звідки здійснюється доставка по всьому світу. Для українців таке розташування складу особливо вигідне, доставка в Київ звідси можлива в найкоротші терміни і з невеликими витратами, а здійснюють її провідні міжнародні перевізники.

Стоковий одяг з Італії оптом можна купити на сайті Bazastocka, попередньо вивчивши пакінг-лист і фото речей, які увійшли в конкретний лот. Обраний лот можна оплатити відразу або зарезервувати, приймаються різні форми оплати. Якщо наявні лоти не відповідають вашим вимогам, можна зв'язатися з представниками компанії і замовити комплектацію іншого лота. Підприємцям, які часто бувають в Польщі, простіше і вигідніше особисто забрати замовлення зі складу, але здійснюється доставка в будь-яке місто України, є кілька способів доставки на вибір замовника. Приймаються замовлення на регулярні поставки великих оптових партій.